Шосткинський краєзнавчий музей


Головна Науково-історична бібліотека музею
Меню сайту

Пошук


Науково-історична бібліотекаКнижковий фонд бібліотеки музею багатогалузевий, загальна кількість – більш 6 тисяч одиниць. Більша частина фонду складається з літератури історичного напрямку, з краєзнавства.
Наукову цінність становить довідковий фонд, у якому зібрано енциклопедії, словники, довідники. В бібліотеці зберігаються місцеві газети «Полісся» з 1946 року.
На відміну від інших бібліотек міста музейна бібліотека передплачує журнали історичної тематики «Военно-Исторический Архив», «Пам'ять України», «Український історичний журнал», «Пам'ять століть», «Київська старовина», «Сіверянський живопис» ті інші.
Довідково-бібліографічний апарат складається з системи каталогів, картотек.
Основним напрямкам роботи бібліотеки є популяризація матеріалів про становлення нашої області, міста, району, пам'ять про носіїв і творців наших традицій.
В бібліотеці постійно оформляються тематичні книжкові виставки, виставки нових книг, здійснюються краєзнавчі заходи «Памятаємо їх імена».
На полицях можна побачити книги з питаь філософії, мистецтва, релігії, культури і науи. І ще багато видань художньої літератури зберігається тут. Привертає увагу багаторічні комплекти літературних журналів.

Бібліотекар музею В.Я. Губар

Шосткинський краєзнавчий музей. Усі права захищено. © 2024