Шосткинський краєзнавчий музей


Головна Новини
Меню сайту

Пошук

Категорії розділу
Заходи музею [151]
Заходи, події, що відбуваються у нашому музеї протягом останніх років.
ІСТОРИЧНІ НАРИСИ [28]
Матеріали, зібрані науковими співробітниками музею, що стосуються здебільшого історії міста та нашого краю.
Наукові публікації [10]
Публікації наукових співробітників музею

Головна » Статті » Заходи музею

50 років музею
27 вересня 2013 року у виставковій залі нашого музею урочисто святкували 50-річчя з дня заснування. До урочистстостей працівники музею підготували короткий відеоекскурс по історії заснування та роботи музею протягом всього періоду.

Сталіна Дмитрівна Кушнірова, почесний громадянин нашого міста, першою привітала працівників музею з ювілеєм.Після закінчення відеоекскурсу та музичного подарунку від дитячого колективу під керівництвом Лариси Шамро гості почали виходити на імпровізовану сцену та висловлювати свої поздоровлення.Першим виступив Ігор Молоток, народний депутат України. Він зробив 2 дуже цінні подарунки: копію однієї із найперших карт Шостки, точніше того поселення, де проживали працівники порохового заводу; і багатофункціональний пристрій EPSON для повсякденної роботи працівників.Валерій Глушан та Ігор Фатун привітали музей від місцевої влади та вручили у подарунок 19-дюймовий монітор. Багатьом працівникам вони вручили грамоти від управління культури Сумської ОДА, Шосткинського міського голови та відділу культури і туризму ШМР.Не залишились у стороні і краєзнавці, привітання від яких висловив на сцені Віктор Терлецький. Він виступив з ініціативою започаткувати випуск музейного вісника, де б публікувались свіжі краєзнавчі доробки наукових працівників.Депутат Шосткинської міської ради Алла Ковальова, що брала безпосередню участь в ремонті музею, також не залишилась байдужою. За допомогою її подарунка найближчим часом в музеї можна буде користуватись безкоштовним інтернетом.Дуже оригінальний подарунок зробив виконавчий директор ВАТ АК "Свема": кінокамери та и фотоапарати, в яких в минулому використовувалась киноплівка легендарної фабрики. Ці експонати займуть гідне місце в експозиції відділу "Кінофототехніка".Від представників освіти привітання пролунали від начальника Шосткинського центру естетичного виховання Володимира Кисільова та начальника відділу освіти Наталії Сергейко, які вручили музею розкішну вазу для квітів.Ще від багатьох пролунали поздоровлення. То були багаточленні друзі музею: і колеги з Глухівського музею археології, і колеги з музею с. Ображиївка, і представники від православної єпархії, і друзі з Шосткинської дитячої школи мистецтв, і керівництво центральної бібліотечної системи ім. Л. Толстого, і представники з Шосткинського центру культури і дозвілля, і директор Шосткинської гімназії, і представники Шосткинського гуртку стендового моделювання, і представники Шосткинської спілки воїнів-інтернаціоналістів Афганістану, і представники Шосткинського благодійного фонду "Хесед-Шолом", і, звичайно, колеги з дитячої школи мистецтв та музичної школи № 2. Усі виступаючі дарували музею цікаві та оригінальні подарунки.

Сергій Грива, член Національної спілки фотохудожників України, подарував  музею фотозбірники та вручив Миколі Кокшайкіну, науковому співробітнику відділу "Кінофототехніка" грамоту.Дмитро Бондаренко, голова пошукового загону "Родина" подарував в історичну експозицію свою останню знахідку: уламки німецького автомату Mp-40, що орієнтовно датується 41-м роком.У фінальному слові директор музею Наталія Марченко подякувала усіх присутніх за щирі слова і винесла останній подарунок: торт з цифрою 50 від шосткинського хлібокомбінату. Також вона зачитала тексти поздоровлень музею, які прийшли по електронній пошті. Це були вітання від колег з міста Лібенау, від асоціації працівників музеїв технічного профілю,  від обласного громадського об'єднання "сумський фотоклуб "Позитив", від Сумської обласної організації національної спілки фотохудожників України, від Міжнародної громадської організації "Міжнародний фонд "Взаєморозуміння та толерантність", від колег із Сумського краєзнавчого музею та Ямпільського районного краєзнавчого музею і ще багатьох інших.


На сам кінець ведучий Євген виконав під гитару веселу ліричну пісню.


Колектив музею
Категорія: Заходи музею | Додав: shostmus (28.09.2013)
Шосткинський краєзнавчий музей. Усі права захищено. © 2018