![](https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/1935086_1044108302323428_2486849883160352489_n.jpg?oh=169751efb428d202aab6257d209e3890&oe=5765FED0)
22.02 2016р. в Шосткинський краєзнавчий музей приїхала робоча група Сумського художнього музею ім.Никанора Онацького в складі: директора музею Г.В.Орєф'євої, зав відділу фондів Н.С.Юрченко а також співробітників фондів Г.О.Святець та Н.І.Демиденко. Директор музею Ореф'єва презентувала коллективу ШКМ, краєзнавцям та представникам творчої інтелігенції Шостки свої дослідження постаті Н.Онацького та його внесок у розвиток музейної справи північного регіону України 1920-30 рр.
![](https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xla1/v/t1.0-9/11990382_1044112245656367_3525962677313911834_n.jpg?oh=1ee8de33ab4ac38ea7c0b3bb593b7fa8&oe=575A159D)
![](https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/12729082_1044139782320280_4046765152533244676_n.jpg?oh=ff9a9a636164752593020cea13df4193&oe=57628682)
![](https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/10400218_1044114435656148_4838700491747351945_n.jpg?oh=ea02c19b3af184f3efa565a9cef25067&oe=57562087)
|