Шосткинський краєзнавчий музей


Головна Новини
Меню сайту

Пошук

Категорії розділу
Заходи музею [151]
Заходи, події, що відбуваються у нашому музеї протягом останніх років.
ІСТОРИЧНІ НАРИСИ [28]
Матеріали, зібрані науковими співробітниками музею, що стосуються здебільшого історії міста та нашого краю.
Наукові публікації [10]
Публікації наукових співробітників музею

Головна » Статті » Заходи музею

Персональна художня виставка Катерин Багути "Мой Мир"У виставковій залі нашого музею відкрилась персональна художня виставка молодої майстрині Катерини Багути, яка представила 66 картин.

Багута Катерина Андріївна народилася 2 лютого 1989 року в місті Шостка. Навчалася в загальноосвітній школі-ліцеї №2 до 6 класу, а потім у середній школі №7. З 1999 по 2003 рр. навчалася у Шосткінській дитячій школі мистецтв на художньому відділенні, під керівництвом Афоніна В. Ю.
У 2008 році з відзнакою закінчила Державний вищий навчальний заклад "Київський індустріальний коледж” за спеціальністю "Образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво” і здобула кваліфікацію художник-виконавець художньої обробки кераміки.
У 2009 році вступила до Київського університету ім. Бориса Грінченка на спеціальність "Образотворче мистецтво”, де в 2012 році отримала повну вищу освіту та здобула кваліфікацію вчитель образотворчого мистецтва, етики та естетики.
У 2012 -2013 рр. приймала участь у художніх виставках Шосткинського краєзнавчого музею "Весняний капіж”.
Влітку 2013 р. була проведена персональна виставка картин під назвою "Мої мрії і натхнення” в місті Глухові.
Зараз майстриня працює художником в приватній фірмі у м. Києві.

Зі слів Катерини саме вміння передавати свою майстерність, доносити до учнів основи малювання, її першого наставника Володимира Афоніна, спонукало її більш тісно пов'язати своє життя з живописом.

Першу роботу олійними фарбами вона створила у 2010 році. І далі майже всі картини юна майстриня виконує саме в цій техніці.

В Шостці це перша персональна виставка Катерини Андріївни. На відкритті було присутньо багато небайдужих до мистецтва жителів нашого міста. Серед них заступник міського голови Ніна Сиваєва та перший вчитель майстрині Володимир Афонін. Багато теплих слів пролунало сьогодні в адрес художниці та її картин. Також Катерину привітали її батьки та близькі.

В кінці заходу від вихованців Шосткинської дитячої школи мистецтв пролунали 2 подарунки: Михайло Барко виконав пісню Чайковського «Растворил я окно», а Косміна Діана співала українську народну пісню «Ой, піду я до млина». Під обидві пісні акомпанувала викладач ДШМ Ніна Соломіна.


Володимир Афонін
Катерина Багута та Володимир Афонін, перший учитель
Подарунок від ДШМ


Гості на представники ЗМІ


Категорія: Заходи музею | Додав: shostmus (23.10.2013)
Шосткинський краєзнавчий музей. Усі права захищено. © 2019