Шосткинський краєзнавчий музей


Головна Новини
Меню сайту

Пошук

Категорії розділу
Заходи музею [151]
Заходи, події, що відбуваються у нашому музеї протягом останніх років.
ІСТОРИЧНІ НАРИСИ [28]
Матеріали, зібрані науковими співробітниками музею, що стосуються здебільшого історії міста та нашого краю.
Наукові публікації [10]
Публікації наукових співробітників музею

Головна » Статті » Заходи музею

Виставка робіт з нагоди Дня місцевого самоврядування

День місцевого самоврядування – це професійне свято всіх, хто трудиться в сільських, селищних, міських, районних та обласних радах, хто представляє багатотисячний загін народних обранців. З приводу цього у нашому музеї 7 грудня 2015 року відкрилася виставка доробків працівників місцевого самоврядування шосткинського виконкому.

Вони повинні пам’ятати те, що присвятили себе благородній і відповідальної справи - розвитку місцевих громад. Ефективна і професійна робота органів місцевого самоврядування спільно з органами державної влади - це запорука успішної реалізації реформ, спрямованих на розвиток країни і покращення життя людей.

В більшості своїй це комунікабельні, чуйні, гарні як зовні так і духовно, люди. Зі своїми переживаннями, клопотаннями, турботою про рідних та близьких. Їх оселі теж потребують затишку, родинного тепла.

В цьому році своє професійне свято працівники міськвиконкому та його служб, відмічають виставкою, де представляють свої творчі доробки. Це і роботи декоративно-ужиткового мистецтва, і кулінарні вироби, і фотороботи. Ми радіємо, що сім’я творчих людей міста оновилася і ми побачили цих працівників, як творчих особистостей.

Тож бажаємо їм міцного здоров'я, невичерпної енергії, професійних успіхів в відповідальній справі сумлінного служіння народу України.

Категорія: Заходи музею | Додав: shostmus (07.12.2015)
Шосткинський краєзнавчий музей. Усі права захищено. © 2022