Шосткинський краєзнавчий музей


Головна ДУБОК ВІКТОР ГРИГОРОВИЧ
Меню сайту

Пошук


ДУБОК ВІКТОР ГРИГОРОВИЧНародився в 1935 р. в м. Шостка Сумської області.
Присвоєно почесне звання "Заслужений архітектор України" за значний особистий внесок у розвиток житлово-цивільного будівництва в м. Києві, високу професійну майстерність.
Указ Президента України від 30 березня 1993 року № 99 Головний архітектор служби "Київдержекепертиза".
Керівник творчої архітектурної майстерні ТОВ "Альтаїр-Альфа AQL"
Дійсний член Української академії архітектури, член архітектурно-містобудівної ради при головному архітекто¬рові м. Києва, член Національної спілки архітекторів України.
Вищу архітектурну освіту здобув у Московському архі-тектурному інституті. Творчу діяльність розпочав з 1958 р. Працював на посадах головного архітектора інститутів "Діпрозв’язок" та  "Київдіпротранс".
З 1977 р. - перший заступник головного архітектора м. Києва. З 1990 р. по 1993 р. - головний архітектор м. Києва.
Автор проектів міжміських телефонних станцій у містах Києві. Харкові, Кишеневі, Актюбінську. Вільнюсі та інших містах колишнього Союзу, які на той час ставали одними з головних будівель у центральних частинах міст.
Запроектував обчислювальний центр Південно-Захід¬ної залізниці в м. Києві, залізничні вокзали в м. Чопі та м. Ужгороді.
Творча архітектурна майстерня, якою керує архітектор В.Г. Дубок, викопує весь комплекс Проектних робіт: проек¬ти окремих житлових будинків та житлових комплексів, магазинів, торговельно-розважальних комплексів, рекон¬струкцію Пасажу та інше. Запроектовані житлові будинки на вулицях Волоській. Машинобудівній, проспекті Науки. Проектується житлово-офісно-торговельний центр по Харківському шосе, 19, поверховість якого перевищує 30 поверхів. Виконується проект забудови житлового квар¬талу на вулицях Олевській, Клавдіївській, Бахмацькій з комплексом соціально-побутового обслуговування та інші об'єкти.
Як керівник майстерні архітектор В.Г, Дубок вдало поєднує творчі задуми архітекторів, вимоги замовників проектів та сучасні вимоги до проектування.
Маючи освіту вищої архітектурної школи - Москов¬ського архітектурного інституту, В.Г. Дубок виділяється ви¬соким професіоналізмом, знанням справи, доброзичливим ставленням до людей, разом з тим. він дуже вимогливий до виконавців. Має вражаючу працездатність, до сьогодні працює сам за дошкою як архітектор.
Ще в далекі студентські роки, навчаючись у Москов¬ському архітектурному інституті. Віктор Григорович почав займатися акварельним живописом. З кожної мандрівки у різні куточки колишнього Союзу він привозив акварельні малюнки, які складають більшу частину його персональних виставок. І сьогодні В.Г. Дубок не полишає свого захоп¬лення, дивуючи своєю майстерністю.


Шосткинський краєзнавчий музей. Усі права захищено. © 2024